Hakkımızda

Avrupa Turizm olarak şehir içi insan taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bu alanda tüm işin gereksinimlerini layıkıyla yapmak için gelişen araç teknolojisini yakından takip ederek yeniliklerden faydalanırız. Ayrıca tüm çalışan personelimizi 6 ayda bir 8 saatlik derslerle,  insan ilişkileri, bireysel kalite, davranış biçimleri, telefonda görüşme, sürüş teknikleri gibi eğitim seminerine tabi tutarız. Çalıştığımız özel ve resmi tüm kurumların bizlerle ilgili memnuniyetlerini %100’e çıkarmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz,

 Başarımızın sırrı,  profesyonel ekip çalışması, müşterilerimiz ile pozitif ilişki sağlanması ile her türlü sorun ve taleplere yapıcı ve çözümleyici yaklaşımımızdan geçiyor. Bu nedenle kaliteden taviz vermeden, insan için hizmetin önemli olduğunu iyi bilen bir ekiple turizm sektöründe lider olmaya emin adımlarla ilerlemekteyiz. Amacımız müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunarak evlerinde ki rahatı ve konforu aratmadan, onları güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır, attığımız her adımda verimliliği arttırmak için nitelikli ve yenilikçi çalışma ilkelerimiz doğrultusunda hizmette sınır tanımamaktayız.

 Avrupa Turizm olarak vizyonumuz, şehir içi insan taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti sunarak bu alanda en iyi olmaktır.

                                                                                 Saygılarımızla